M20-7921042R
M20-7921042R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M20-7921042R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M20-7921042R
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 2.54MM SMD 20POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
450 pcs900 pcs1350 pcs2250 pcs3150 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M20-7921042R Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 2.54MM SMD 20POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Σειρά M20 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα 952-3180-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 20 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Forked