Σπίτι > Προϊόντα > Κιβώτια, περιβλήματα, ράφια > Κουτιά > 1591ASBK
1591ASBK
1591ASBK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1591ASBK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1591ASBK
Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Περιγραφή BOX PLASTIC BLACK 3.94"LX1.97"W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1591ASBK Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Περιγραφή BOX PLASTIC BLACK 3.94"LX1.97"W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32896 pcs Φύλλο δεδομένων 1591A Enclosure1591 Series Datasheet
Κατηγορία Κιβώτια, περιβλήματα, ράφια Βάρος 0.088 lb (39.92g)
Πάχος 0.079" (2.01mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 3.937" L x 1.969" W (100.00mm x 50.00mm)
Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key Σειρά 1591S
Ακροαματικότητα IP54 Αλλα ονόματα HM102
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Plastic, Non Specified Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.977" (24.82mm)
Χαρακτηριστικά Card Guides Λεπτομερής περιγραφή Box Plastic, Non Specified Black Cover Included 3.937" L x 1.969" W (100.00mm x 50.00mm) X 0.977" (24.82mm)
Σχέδιο Cover Included Είδος δοχείου Box
Χρώμα Black Περιοχή (L x Π) 7.75 in² (50.0 cm²)