Σπίτι > Προϊόντα > Κιβώτια, περιβλήματα, ράφια > Κουτιά > 1551USB2TSK
1551USB2TSK
1551USB2TSK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1551USB2TSK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1551USB2TSK
Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Περιγραφή BOX ABS TRAN/SMK 1.97"L X 0.98"W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1551USB2TSK Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 63296 pcs Φύλλο δεδομένων 1551USB2 Drawing
Κατηγορία Κιβώτια, περιβλήματα, ράφια Βάρος -
Πάχος 0.067" (1.70mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 1.969" L x 0.984" W (50.00mm x 25.00mm)
Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key Σειρά 1551USB
Ακροαματικότητα IP54 Αλλα ονόματα HM1469
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 HB
Υλικό Plastic, ABS Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.610" (15.50mm)
Χαρακτηριστικά PCB Supports Λεπτομερής περιγραφή Box Plastic, ABS Translucent - Smoke Hand Held, Split Sides 1.969" L x 0.984" W (50.00mm x 25.00mm) X 0.610" (15.50mm)
Σχέδιο Hand Held, Split Sides Είδος δοχείου Box
Χρώμα Translucent - Smoke Περιοχή (L x Π) 1.94 in² (12.5 cm²)