Σπίτι > Προϊόντα > Κιβώτια, περιβλήματα, ράφια > Κουτιά > 1447SL10
1447SL10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1447SL10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1447SL10
Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Περιγραφή BOX STEEL GRAY 60"L X 37.38"W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 108 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1447SL10 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 108 pcs Φύλλο δεδομένων 1447SL10 Drawing1447S Series
Κατηγορία Κιβώτια, περιβλήματα, ράφια Βάρος 255 lbs (115.7kg)
Πάχος 14 Gauge Μέγεθος / Διαστάσεις 60.000" L x 37.380" W (1524.00mm x 949.45mm)
Πληροφορίες Αποστολής Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Σειρά 1447S
Ακροαματικότητα IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Metal, Steel Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 10.000" (254.00mm)
Χαρακτηριστικά Interior Panels Λεπτομερής περιγραφή Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 60.000" L x 37.380" W (1524.00mm x 949.45mm) X 10.000" (254.00mm)
Σχέδιο Hinged Door, Lid Είδος δοχείου Box
Χρώμα Gray Περιοχή (L x Π) 2243 in² (1.447 m²)