Σπίτι > Προϊόντα > Μετασχηματιστές > Μετασχηματιστές ισχύος > 1182F240
1182F240
1182F240
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1182F240 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1182F240
Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Περιγραφή TRANSFORMER TOROIDAL POWER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1182F240 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Κατηγορία Μετασχηματιστές Βάρος 2.1 lbs (952.5g)
Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) 240V Τάσης - Πρωτοβάθμια 117V
Τάσης - Απομόνωση 4000Vrms Τύπος Toroidal
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 88.90mm Dia
Σειρά 1182 Δευτερεύον τύλιγμα (s) Single
Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual Ισχύς - Max 80 VA
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 38.10mm
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 333mA κέντρο Tap No