Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > V230LC40CP
V230LC40CP
V230LC40CP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά V230LC40CP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος V230LC40CP
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος V230LC40CP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 131428 pcs Φύλλο δεδομένων C-III Varistor Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 360V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 324V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 396V
Σειρά C-III Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη AC Volts 230V
Ενέργεια 280J Λεπτομερής περιγραφή 360V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 7000pF @ 1MHz