Σπίτι > Προϊόντα > Βιομηχανικοί έλεγχοι > Καθυστέρηση χρόνου ρελέ > TDML120AL
TDML120AL
TDML120AL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TDML120AL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TDML120AL
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή RELAY TIME DELAY 102.3S 10A 120V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TDML120AL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή RELAY TIME DELAY 102.3S 10A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο με απαλλαγή / Συμβατότητα RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1639 pcs Φύλλο δεδομένων TDM, TDMH, TDML Series
Κατηγορία Βιομηχανικοί έλεγχοι Τάσης - Προμήθεια 120VAC
Χρονοδιάγραμμα Έναρξη Μέθοδος Input Voltage Χρονοδιάγραμμα Μέθοδος προσαρμογής DIP Switches
Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal) Σειρά TDML
Τύπος ρελέ Mechanical Relay Αλλα ονόματα F10670
τοποθέτηση Τύπος Socketable Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Λειτουργία On-Delay Λεπτομερής περιγραφή On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.1 Sec ~ 102.3 Sec Delay 10A @ 120/240VAC Socketable
Χρόνος καθυστέρησης 0.1 Sec ~ 102.3 Sec Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 10A @ 120/240VAC