Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - θυρίστορ > T10C080B
T10C080B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά T10C080B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος T10C080B
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή THYRISTOR TVS 80V 250A 3PIN RADL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος T10C080B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή THYRISTOR TVS 80V 250A 3PIN RADL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4682 pcs Φύλλο δεδομένων T10C SIDACtor Device
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - On μέλος 2V
Τάσης - μέλος Off 80V Τάσης - ράμπας 120V
Σειρά SIDACtor® Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 3 Leads Αριθμός Στοιχείων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 250A
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 100A Τρέχουσες - Hold (Ιη) 120mA