Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ηλεκτρικές, εξειδικευμένα ασφάλειες > SPXI030.T
SPXI030.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SPXI030.T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SPXI030.T
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 30A 1.5KVDC INLINE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SPXI030.T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 30A 1.5KVDC INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4993 pcs Φύλλο δεδομένων SPXI Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - DC 1.5kV
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.540" Dia x 3.370" L (13.72mm x 85.54mm) Σειρά POWR-GARD® SPXI
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Inline, Double Ended Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος In Line Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 3561 Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Intrinsically Safe DC κρύο αντίσταση 0.0055 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 30A Τάξη -