Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > SMOV34S511MP
SMOV34S511MP
SMOV34S511MP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMOV34S511MP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMOV34S511MP
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 820V 40KA ENCASED
(σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMOV34S511MP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 820V 40KA ENCASED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4841 pcs Φύλλο δεδομένων SMOV34S Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 820V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 738V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 902V
Σειρά SMOV34S Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Box, 5 lead Θερμοκρασία λειτουργίας -45°C ~ 75°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 675V
Μέγιστη AC Volts 510V Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Ενέργεια 960J Λεπτομερής περιγραφή 820V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2500pF @ 1MHz