Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMCJ440C
SMCJ440C
SMCJ440C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMCJ440C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMCJ440C
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 440V 748.65V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMCJ440C Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 440V 748.65V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 165630 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 440V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 748.65V Τάση - Ανάλυση (Min) 465.75V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά SMCJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -