Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Αλεξικέραυνα σωλήνα εκκένωσης αερίου (GDT) > SL1024A400RG
SL1024A400RG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SL1024A400RG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SL1024A400RG
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 400V 10KA T/H FAIL SHORT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SL1024A400RG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 400V 10KA T/H FAIL SHORT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5129 pcs Φύλλο δεδομένων SL1024A Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - DC Spark Over (Nom) 400V
Ανοχή - Σειρά SL1024A
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend)
Αριθμός των Πολωνών 3 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Σύντομο Yes
Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 400V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Σχετικά προϊόντα
SL1024A350R Image
  • Μέρος#:SL1024A350R
  • Περιγραφή:GAS TUBE GDT 350V 10KA 3PIN RADL
  • Σε απόθεμα:87660
SL1024A500R Image
  • Μέρος#:SL1024A500R
  • Κατασκευαστές:Littelfuse Inc.
  • Περιγραφή:GAS TUBE GDT 500V 10KA RADIAL