Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Αλεξικέραυνα σωλήνα εκκένωσης αερίου (GDT) > SL1024A260RF
SL1024A260RF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SL1024A260RF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SL1024A260RF
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 260V 10KA T/H FAIL SHORT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SL1024A260RF Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 260V 10KA T/H FAIL SHORT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5559 pcs Φύλλο δεδομένων SL1024A Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - DC Spark Over (Nom) 260V
Ανοχή - Σειρά SL1024A
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend)
Αριθμός των Πολωνών 3 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Σύντομο Yes
Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 260V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole