Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Αλεξικέραυνα σωλήνα εκκένωσης αερίου (GDT) > SL1024A090C
SL1024A090C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SL1024A090C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SL1024A090C
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 90V 10KA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SL1024A090C Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 90V 10KA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5624 pcs Φύλλο δεδομένων SL1024A Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - DC Spark Over (Nom) 90V
Ανοχή - Σειρά SL1024A
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Cylinder No Lead, 3 Terminal
Αριθμός των Πολωνών 3 τοποθέτηση Τύπος User Defined
Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Σύντομο No
Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 90V 10000A (10kA) 3 Pole User Defined
Σχετικά προϊόντα
SL1024A090R Image
SL1024A090RF Image
  • Μέρος#:SL1024A090RF
  • Κατασκευαστές:Littelfuse Inc.
  • Περιγραφή:GAS TUBE GDT 90V 10KA RAD+FS