Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Αλεξικέραυνα σωλήνα εκκένωσης αερίου (GDT) > SL0902A600SM
SL0902A600SM
SL0902A600SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SL0902A600SM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SL0902A600SM
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SL0902A600SM Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63481 pcs Φύλλο δεδομένων CG5/SL0902A Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - DC Spark Over (Nom) 600V
Ανοχή - Σειρά SL0902A
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Cylinder Square End
Αλλα ονόματα SL0902A600SMCT Αριθμός των Πολωνών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail Σύντομο No
Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 600V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SL08 5R003
  • Κατασκευαστές:Ametherm
  • Περιγραφή:ICL 5 OHM 20% 3A 8MM
  • Σε απόθεμα:274191
SL08 7R002-A Image
  • Μέρος#:SL08 7R002-A
  • Κατασκευαστές:Ametherm
  • Περιγραφή:ICL 7 OHM 20% 2A 8MM
  • Σε απόθεμα:187661
SL0902A230SM Image
  • Μέρος#:SL0902A230SM
  • Κατασκευαστές:Littelfuse Inc.
  • Περιγραφή:GDT 230V 5KA SURFACE MOUNT
SL0902A350SM Image
SL08 2R503-A Image
  • Μέρος#:SL08 2R503-A
  • Περιγραφή:ICL 2.5 OHM 25% 3A 8MM
SL08 50001-A Image
  • Μέρος#:SL08 50001-A
  • Περιγραφή:ICL 50 OHM 15% 1.1A 8MM
SL08 33001 Image
  • Μέρος#:SL08 33001
  • Περιγραφή:ICL 33 OHM 20% 1.3A 8MM
SL08 20002-A Image
  • Περιγραφή:ICL 20 OHM 25% 2A 9MM
SL08 5R002-A Image
  • Μέρος#:SL08 5R002-A
  • Περιγραφή:ICL 5 OHM 20% 2A 8MM
SL0902A420SM Image
SL08 2R503 Image
  • Μέρος#:SL08 2R503
SL08 5R002 Image
  • Μέρος#:SL08 5R002
SL08 4R003 Image
  • Μέρος#:SL08 4R003
  • Περιγραφή:INRUSH CURRENT LIMITERS 8MM 4OHM
SL0902A090SM Image
  • Μέρος#:SL0902A090SM
  • Περιγραφή:GDT 90V 5KA SURFACE MOUNT
SL08 50001 Image
  • Μέρος#:SL08 50001
  • Περιγραφή:ICL 50 OHM 20% 1.1A 8MM
  • Περιγραφή:ICL 20 OHM 20% 2A 8MM
  • Περιγραφή:ICL 220 OHM 25% 1A 8MM
SL08 7R002 Image
  • Μέρος#:SL08 7R002
  • Περιγραφή:ICL 33 OHM 15% 1.3A 8MM