Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs > S6012NTP
S6012NTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S6012NTP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S6012NTP
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SCR 600V 12A TO263
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 73958 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S6012NTP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SCR 600V 12A TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73958 pcs Φύλλο δεδομένων Sxx12x SeriesPacking Options
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max) 1.6V
Τάσης - μέλος Off 600V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (D2Pak) Σειρά -
SCR Τύπος Standard Recovery Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Λεπτομερής περιγραφή SCR 600V 12A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 12A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 7.6A
Τρέχουσες - Off μέλος (Max) 10µA Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 120A, 130A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 40mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 20mA