Q6008LTH1LED
Q6008LTH1LED
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά Q6008LTH1LED με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος Q6008LTH1LED
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TRIAC INT TRIGGER 600V 8A TO220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος Q6008LTH1LED Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TRIAC INT TRIGGER 600V 8A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74917 pcs Φύλλο δεδομένων Q6008LTH1LED Series
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 600V
Triac Τύπος Internally Triggered Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Isolated Tab
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Isolated Tab Αλλα ονόματα F6194
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Internally Triggered 600V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 8A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 80A, 85A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 6mA