Αριθμός μέρος Q4008LT Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TRIAC INT TRIGGER 400V 8A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73353 pcs Φύλλο δεδομένων QxxxxLTx Series Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 400V
Triac Τύπος Internally Triggered Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Isolated Tab
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Isolated Tab Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Internally Triggered 400V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 8A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 83A, 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 60mA Διαμόρφωση Single