Q4004LTTP
Q4004LTTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά Q4004LTTP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος Q4004LTTP
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TRIAC 400V 4A TO220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος Q4004LTTP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TRIAC 400V 4A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 400V
Triac Τύπος Internally Triggered Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB-L
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Isolated Tab Αλλα ονόματα F7227
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Internally Triggered 400V 4A Through Hole TO-220AB-L
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 4A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 46A, 55A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 40mA Διαμόρφωση Single