Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - θυρίστορ > P1900NERP
P1900NERP
P1900NERP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P1900NERP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P1900NERP
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SIDACTOR BI 140V 3000A TO263
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος P1900NERP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SIDACTOR BI 140V 3000A TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - On μέλος 4V
Τάσης - μέλος Off 140V Τάσης - ράμπας 220V
Σειρά SIDACtor® Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα P1900NE
Αριθμός Στοιχείων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 3kA Τρέχουσες - Hold (Ιη) 50mA
χωρητικότητα 650pF
Σχετικά προϊόντα
P19-1121 Image
  • Μέρος#:P19-1121
  • Κατασκευαστές:Harwin
  • Περιγραφή:1.90MM CENTER TWO PART PROBE