Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - θυρίστορ > P1504UBLTP
P1504UBLTP
P1504UBLTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P1504UBLTP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P1504UBLTP
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SIDACTOR 4CHP 280V 250A MS013
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P1504UBLTP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SIDACTOR 4CHP 280V 250A MS013 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35791 pcs Φύλλο δεδομένων Multiport SIDACtor Devices
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - On μέλος 4V
Τάσης - μέλος Off 140V, 280V Τάσης - ράμπας 180V, 360V
Σειρά SIDACtor® Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, Gull Wing Αριθμός Στοιχείων 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 250A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 80A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 55pF, 95pF