Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ηλεκτρικές, εξειδικευμένα ασφάλειες > NH00G160
NH00G160
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά NH00G160 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος NH00G160
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE SQUARE 160A 500VAC/440VDC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος NH00G160 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE SQUARE 160A 500VAC/440VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5234 pcs Φύλλο δεδομένων NH Fuse Links
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - DC 440V
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.126" L x 2.220" W x 1.181" H (54.00mm x 56.40mm x 30.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Rectangular, Blade
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Fuse Τύπος Square Χαρακτηριστικά Indicating
τρέχουσα Αξιολόγηση 160A Τάξη NH
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 120kA AC, 25kA DC εγκρίσεις VDE
εφαρμογές Motor Protection
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:NH020G
  • Κατασκευαστές:GE Critical Power
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 2.5V 20W