Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ηλεκτρικές, εξειδικευμένα ασφάλειες > LSRK01.8TXID
LSRK01.8TXID
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LSRK01.8TXID με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LSRK01.8TXID
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 1.8A 600VAC/300VDC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LSRK01.8TXID Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 1.8A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3602 pcs Φύλλο δεδομένων LLNRK, LLSRK Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - DC 300V
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)