Σπίτι > Προϊόντα > Βιομηχανικοί έλεγχοι > Ελεγκτές - υγρό, επίπεδο > LLC843F26M
LLC843F26M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LLC843F26M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LLC843F26M
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή LIQUID LEVEL CONTROL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LLC843F26M Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Διαθέσιμη ποσότητα 1215 pcs Φύλλο δεδομένων LLC8 Series Datasheet
Κατηγορία Βιομηχανικοί έλεγχοι Βάρος -
Τάσης - Προμήθεια 120VAC Τύπος Constant Level
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187"/0.250" Σειρά LLC8
ευαισθησία Fixed, 26kOhm Τύπος εξόδου Relay
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS Compliant Τύπος υγρού -
Χαρακτηριστικά LED Indicator Απόσταση - Έλεγχος στον αισθητήρα (μέγιστο) -
Λεπτομερής περιγραφή Liquid Level Controller Constant Level SPDT (1 Form C) 120VAC Chassis Mount Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 10A @ 120VAC