Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Πρίζες > LFT302001CS
LFT302001CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LFT302001CS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LFT302001CS
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BLOCK CART 300V 200A DIN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 959 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LFT302001CS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BLOCK CART 300V 200A DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 959 pcs Φύλλο δεδομένων LF Series Class T Fuseblocks
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση 300V
Στυλ λήξης Box Lug Σειρά LFT
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 1.06" Dia x 2.437" L (26.9mm x 61.9mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class T
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 200A 300V 1 Circuit Cartridge DIN Rail τρέχουσα Αξιολόγηση 200A