Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > DSTF40150C
DSTF40150C
DSTF40150C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DSTF40150C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DSTF40150C
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTKY 150V TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs3000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DSTF40150C Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTKY 150V TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66310 pcs Φύλλο δεδομένων DSTF40150C Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.43V @ 20A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ITO-220AB
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Isolated Tab
Αλλα ονόματα DSTF40150C-ND
F7459
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 20A Through Hole TO-220-3 Isolated Tab Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 250µA @ 150V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 20A