Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Αλεξικέραυνα σωλήνα εκκένωσης αερίου (GDT) > CG2145LS
CG2145LS
CG2145LS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CG2145LS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CG2145LS
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 145V 20KA SURFACE MOUNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CG2145LS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 145V 20KA SURFACE MOUNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67215 pcs Φύλλο δεδομένων CG/CG2 Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - DC Spark Over (Nom) 145V
Ανοχή - Σειρά CG2
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder, Radial SMT Bend
Αριθμός των Πολωνών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Σύντομο No Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 145V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount