Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > PTC μηδενιζόμενους ασφάλειες > 16R800GF
16R800GF
16R800GF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16R800GF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16R800GF
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 16V 8A RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16R800GF Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 16V 8A RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 185438 pcs Φύλλο δεδομένων 16R Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Max 16V
Τύπος Polymeric Ώρα να Ταξιδιού 5s
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.118" W (12.70mm x 3.00mm)
Σειρά POLY-FUSE®, 16R Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 17.5 mOhms
Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 5.6 mOhms Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Αλλα ονόματα 16R800G
F3186
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.201" (5.10mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.823" (20.90mm)
Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 8A Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 13.6A
Τρέχουσες - Max 100A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 8A