Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ηλεκτρικές, εξειδικευμένα ασφάλειες > 0SLC025.T
0SLC025.T
0SLC025.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0SLC025.T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0SLC025.T
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 25A 480VAC/170VDC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0SLC025.T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 25A 480VAC/170VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14571 pcs Φύλλο δεδομένων SLC Series Class-G Fuses
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - DC 170V
Τάση Αξιολόγηση - AC 480V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.626" L (10.30mm x 41.30mm)
Σειρά POWR-GARD® SLC Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Αλλα ονόματα 0SLC025.T-ND
0SLC025T
F1811
SLC 25A
SLC025
SLC025.T
SLC025T
SLC25
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 25A Τάξη G