Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ηλεκτρικές, εξειδικευμένα ασφάλειες > 0JLS600.X
0JLS600.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0JLS600.X με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0JLS600.X
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 600A 600VAC CYLINDR
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 373 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0JLS600.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 600A 600VAC CYLINDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 373 pcs Φύλλο δεδομένων JLS Class-J Fuse
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" Dia x 3.752" L (63.50mm x 95.30mm) Σειρά POWR-GARD® JLS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals Αλλα ονόματα JLS 600
JLS600
JLS600.X
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 600A