Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Διακόπτες κυκλώματος > 0812008.ZXST
0812008.ZXST
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0812008.ZXST με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0812008.ZXST
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή CIR BRKR 8A 12VDC AUTO RESET
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 0812008.ZXST Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή CIR BRKR 8A 12VDC AUTO RESET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4721 pcs Φύλλο δεδομένων Circuit Breakers08120xx.ZXST, 08130xx.ZXST Drawing
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - DC 12V
Σειρά 812 Αλλα ονόματα 0812008.ST
Αριθμός των Πολωνών 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός -
τρέχουσα Αξιολόγηση 8A Breaker Τύπος -