Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Πρίζες > 02450001H
02450001H
02450001H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 02450001H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 02450001H
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE HLDR CART 300V 10A PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 02450001H Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE HLDR CART 300V 10A PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51280 pcs Φύλλο δεδομένων Fuseholders for 2AG Fuses, Shock-Safe
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση 300V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Σειρά 245
Αλλα ονόματα 02450001H-ND
2450001H
245001
F1469
H2450001
Προσανατολισμός -
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος ασφάλισης Holder
Fuse Τύπος Cartridge Fuse Μέγεθος 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα 2AG Λεπτομερής περιγραφή Fuse Holder 10A 300V 1 Circuit Cartridge Panel Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Επικοινωνία Υλικό Brass
Επικοινωνία Finish Tin
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0244220000
  • Κατασκευαστές:Weidmuller
  • Περιγραφή:CONN BARRIER STRIP 16CIRCUIT
  • Κατασκευαστές:Weidmuller
  • Περιγραφή:FERRULE 4.0MM 12 1 = 1000PCS
  • Κατασκευαστές:HARTING
  • Περιγραφή:DIN 5ROW SHROUD FOR PCB 1.3-1.9M
  • Περιγραφή:D 2 FOR MK 5/2 PA BG
  • Κατασκευαστές:General Cable
  • Περιγραφή:CABLE 3COND 14AWG YELLOW 250'
  • Σε απόθεμα:533
  • Κατασκευαστές:HARTING
  • Περιγραφή:DIN-SIGNAL R5ROW-M-B-SHROUD
  • Περιγραφή:SOCKET SAK 2.5 WDU 4/6/1
  • Περιγραφή:DIN 5ROW SHROUD FOR PCB 1.9-2.5M
  • Μέρος#:02450001X
  • Κατασκευαστές:General Cable
  • Περιγραφή:CABLE 3COND 16AWG YELLOW 250'
  • Σε απόθεμα:813
  • Μέρος#:02450002X
02440000009 Image
  • Περιγραφή:CONN FIXING BRACKET SHROUD
02450002H Image
  • Μέρος#:02450002H