Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > 0239.080MXP
0239.080MXP
0239.080MXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0239.080MXP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0239.080MXP
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE 80MA 250VAC 5X20 SLOW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0239.080MXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE 80MA 250VAC 5X20 SLOW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103163 pcs Φύλλο δεδομένων XB 5x20 Colour Coding SpecXFxxP 5x20mm Lead Forming Options239 Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Σειρά 239
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm Αλλα ονόματα 239.080XP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.025
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 28.175 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 80mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CE, UL
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:023701.6M
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 1.6A 125VAC 5X20MM