Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδια, σύρματα > Μονού αγωγού καλωδίων (καλώδιο Hook-Up) > C2064A.21.07
C2064A.21.07
C2064A.21.07
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C2064A.21.07 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C2064A.21.07
Κατασκευαστής General Cable
Περιγραφή HOOK-UP STRND 18AWG BLUE 1000'
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 583 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C2064A.21.07 Κατασκευαστής General Cable
Διαθέσιμη ποσότητα 583 pcs Φύλλο δεδομένων General Cable Wire & Cable Catalog
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα Gauge Wire 18 AWG
Τάση 300V Σειρά 2064A