Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδια, σύρματα > Μονού αγωγού καλωδίων (καλώδιο Hook-Up) > C2053A.93.19
C2053A.93.19
C2053A.93.19
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C2053A.93.19 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C2053A.93.19
Κατασκευαστής General Cable
Περιγραφή HOOK-UP SOLID 16AWG VIOLET 50'
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C2053A.93.19 Κατασκευαστής General Cable
Διαθέσιμη ποσότητα 5690 pcs Φύλλο δεδομένων General Cable Wire & Cable Catalog
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα Gauge Wire 16 AWG
Τάση 300V Σειρά 2053A
Ακροαματικότητα UL Style 1007/1569, ASTM B-33 Αλλα ονόματα C2053V-50
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 105°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος 50.00' (15.24m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα Violet Jacket (μόνωση) Πάχος 0.016" (0.41mm)
Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.083" (2.11mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 16 AWG Hook-Up Wire Solid Violet 300V 50.00' (15.24m)