Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδια, σύρματα > Μονού αγωγού καλωδίων (καλώδιο Hook-Up) > C2004A.21.10
C2004A.21.10
C2004A.21.10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C2004A.21.10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C2004A.21.10
Κατασκευαστής General Cable
Περιγραφή HOOK-UP SOLID 22AWG GRAY 1000'
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 989 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος C2004A.21.10 Κατασκευαστής General Cable
Διαθέσιμη ποσότητα 989 pcs Φύλλο δεδομένων General Cable Wire & Cable Catalog
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα Gauge Wire 22 AWG
Τάση 300V Σειρά 2004A