IND060SIP
IND060SIP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IND060SIP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IND060SIP
Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 0.59-5.5V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs315 pcs630 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IND060SIP Κατασκευαστής GE Critical Power
Διαθέσιμη ποσότητα 15689 pcs Φύλλο δεδομένων IND060SIP Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 0.59 ~ 5.5 V Τάση - Εισόδου (Min) 9.6V
Τάση - Εισόδου (Max) 14V Τύπος Non-Isolated PoL Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.41" L x 0.33" W x 0.65" H (10.4mm x 8.4mm x 16.5mm)
Σειρά Hornet Ισχύς (Watts) 60W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 5-SIP Module
Αλλα ονόματα 1600102908A
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Αποδοτικότητα 95% Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.59 ~ 5.5 V 10A 9.6V - 14V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
IND016 Image
  • Μέρος#:IND016
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 1-5.5V 16.5W
  • Σε απόθεμα:25097
IND065BHV Image
  • Μέρος#:IND065BHV
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 32-54V 65W
  • Σε απόθεμα:5556
IND080 Image
  • Μέρος#:IND080
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 0.6-2V 80W
IND065BLV Image
  • Μέρος#:IND065BLV
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 16-34V 65W
IND045XW Image
  • Μέρος#:IND045XW
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 3-18V 45W
IND072 Image
  • Μέρος#:IND072
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 0.6-3.3V 66W