Σπίτι > Προϊόντα > Δοκιμή και μέτρηση > Εξοπλισμός - εξειδικευμένα > MG300-NIST
MG300-NIST
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MG300-NIST με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MG300-NIST
Κατασκευαστής FLIR
Περιγραφή CAT IV INSULATION TESTER/M. METE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 142 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MG300-NIST Κατασκευαστής FLIR
Περιγραφή CAT IV INSULATION TESTER/M. METE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142 pcs Φύλλο δεδομένων MG300 GuideMG300, MG302 Datasheet
Κατηγορία Δοκιμή και μέτρηση Σειρά *
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Λεπτομερής περιγραφή
Σχετικά προϊόντα
MG300 Image
  • Μέρος#:MG300
  • Κατασκευαστές:FLIR
  • Σε απόθεμα:236
  • Μέρος#:MG302
  • Περιγραφή:CAT IV INSULATION TESTER/MULTIME
  • Σε απόθεμα:240
  • Μέρος#:461700
  • Περιγραφή:TACHOMETER FOR ROTATING SYSTEMS
  • Σε απόθεμα:5529
  • Μέρος#:MG310-NIST
  • Περιγραφή:INSULATION RES TESTER FOR FIELD
  • Σε απόθεμα:266
MG3261-301Y Image
  • Μέρος#:MG3261-301Y
  • Κατασκευαστές:Bourns, Inc.
  • Περιγραφή:FERRITE BEAD 300 OHM 1206 1LN
MG3261-151Y Image
  • Μέρος#:MG3261-151Y
  • Κατασκευαστές:Bourns, Inc.
  • Περιγραφή:FERRITE BEAD 150 OHM 1206 1LN
  • Μέρος#:MG302-NIST
  • Σε απόθεμα:170
AMB-25 Image
  • Μέρος#:AMB-25
  • Κατασκευαστές:Amprobe
  • Περιγραφή:MEGOHMMETER DIGITAL 1000V
  • Σε απόθεμα:260
  • Μέρος#:7550-ID/5-NA
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:PIPE CABLE EMS LOCATR 5W