E18/4/10/R-3F46
E18/4/10/R-3F46
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά E18/4/10/R-3F46 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος E18/4/10/R-3F46
Κατασκευαστής FERROXCUBE
Περιγραφή FERRITE CORE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος E18/4/10/R-3F46 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Κατηγορία Στοιχεία αεραφρού Magnetics - μετασχηματιστή, Πλάτος 10.00mm
Ανοχή - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή E 18 x 4 x 10
Σειρά - Αλλα ονόματα 1779-1010
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό 3F46
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 18.00mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 4.00mm