CR17335E-R
CR17335E-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CR17335E-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CR17335E-R
Κατασκευαστής FDK America
Περιγραφή BATTERY LITHIUM 3V CR17335
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
In Stock 24124 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs600 pcs1200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CR17335E-R Κατασκευαστής FDK America
Περιγραφή BATTERY LITHIUM 3V CR17335 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 24124 pcs Φύλλο δεδομένων CR17335E-R Spec
Κατηγορία Προϊόντα μπαταριών Βάρος 17g
Τάση - Ονομαστική 3V Στυλ λήξης Button Top (Extending)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.67" Dia x 1.32" H (17.0mm x 33.5mm) Πληροφορίες Αποστολής Due to restrictions, only ground shipment is allowed.
Σειρά - Αλλα ονόματα CR17335ER
SY607
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable απαλλαγή Τιμή 5mA
Λεπτομερής περιγραφή CR17335 Lithium 3V Battery Non-Rechargeable (Primary) Χωρητικότητα 1.6Ah