Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B > LED οδηγούς > LXV300-042SW
LXV300-042SW
LXV300-042SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LXV300-042SW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LXV300-042SW
Κατασκευαστής Excelsys Technologies Ltd.
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 42V 7.14A
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 810 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LXV300-042SW Κατασκευαστής Excelsys Technologies Ltd.
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 42V 7.14A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 810 pcs Φύλλο δεδομένων LXV300 SeriesLED Brochure
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 3.4 lbs (1.5kg)
Τάσης - Έξοδος 42V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Voltage τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 8.82" L x 3.47" W x 1.30" H (224.0mm x 88.0mm x 33.0mm)
Σειρά LXV300 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 300W Αλλα ονόματα 633-1111
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 93.5%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 7.14A 42V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7.14A εγκρίσεις CE, cULus, EN