Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B > LED οδηγούς > LXV100-024SW
LXV100-024SW
LXV100-024SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LXV100-024SW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LXV100-024SW
Κατασκευαστής Excelsys Technologies Ltd.
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 24V 4.05A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LXV100-024SW Κατασκευαστής Excelsys Technologies Ltd.
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 24V 4.05A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1513 pcs Φύλλο δεδομένων LED Brochure
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 2.1 lbs (952.5g)
Τάσης - Έξοδος 24V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Voltage τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 7.24" L x 2.66" W x 1.46" H (184.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Σειρά LXV100 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 100W Αλλα ονόματα 633-1097
LXV100024SW
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 93%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 4.05A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.05A εγκρίσεις CE, cULus, EN