Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B > LED οδηγούς > LXC35-0350SW
LXC35-0350SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LXC35-0350SW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LXC35-0350SW
Κατασκευαστής Excelsys Technologies Ltd.
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 33-100V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LXC35-0350SW Κατασκευαστής Excelsys Technologies Ltd.
Διαθέσιμη ποσότητα 5539 pcs Φύλλο δεδομένων LED Brochure
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 1.1 lbs (499g)
Τάσης - Έξοδος 33 ~ 100 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193.0mm x 42.5mm x 34.5mm)
Σειρά LXC35 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 35W Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 55°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OVP, SCP Αποδοτικότητα 87%
dimming Analog Λεπτομερής περιγραφή 350mA 33 ~ 100 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 350mA εγκρίσεις CE, cULus, EN