Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Ένδειξη LED - διακριτά > EASV1003W0
EASV1003W0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EASV1003W0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EASV1003W0
Κατασκευαστής Everlight Electronics
Περιγραφή LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
9000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EASV1003W0 Κατασκευαστής Everlight Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 459933 pcs Φύλλο δεδομένων EASV1003W0
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak -
Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3V
Οπτική γωνία 130° Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2-SMD
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00mm L x 0.50mm W Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, No Lead
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Αξιολόγηση 79mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Diffused Στυλ φακό / Μέγεθος Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.30mm
φακός χρώμα Yellow Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 0.35mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή White LED Indication - Discrete 3V 2-SMD, No Lead Τρέχουσες - Test 5mA