Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδια, σύρματα - διαχείριση > Λίπανσης, μπουντούζια > GRO100061A
GRO100061A
GRO100061A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GRO100061A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GRO100061A
Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή GROMMET 0.750" PVC BLACK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GRO100061A Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή GROMMET 0.750" PVC BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 179573 pcs Φύλλο δεδομένων Fiber, Wire, Cable CatalogGRO Series
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Σειρά GRO
Πάχος επιτροπής 0.063" (1.60mm) Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 1.000" (25.40mm)