CSR8-394-01
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSR8-394-01 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Essentra Components |
| Περιγραφή | SPACER TUBULAR GEN PURP 0.394" |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs | ||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | CSR8-394-01 | Κατασκευαστής | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | SPACER TUBULAR GEN PURP 0.394" | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 565371 pcs | Φύλλο δεδομένων | CSP-CSR Series Drawing |
| Κατηγορία | Εξαρτήματα υλικού, συνδετήρες, | Πλάτος | - |
| Χρήση | General Purpose | Τύπος | Spacer |
| Σχήμα | Tubular | Σειρά | CSR |
| Αλλα ονόματα | 21060074 CSR8-394-01-ND CSR839401 RPC3691 |
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | Not Applicable |
| Υλικό | Nylon | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 2 Weeks |
| Μήκος | 0.393" (10.00mm) | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ύψος | 0.394" (10.00mm) | Χαρακτηριστικά | - |
| Διάμετρος - Έξω | 0.436" (11.07mm) | Διάμετρος - Μέσα | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | Component Spacer General Purpose Tubular 0.394" (10.00mm) Natural | Χρώμα | Natural |