AFP38180A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AFP38180A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AFP38180A
Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AFP38180A Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45087 pcs Φύλλο δεδομένων Feet, Casters & Glides Catalog
Κατηγορία Εξαρτήματα υλικού, συνδετήρες, Τύπος Foot
Πάχος 0.394" (10.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 1.500" Dia (38.10mm)
Σχήμα Cylindrical, Tapered Σειρά AFP
τοποθέτηση Τύπος Threaded Stud Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polypropylene Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Σκληρότητα - Μορφή Individual Pieces
Λεπτομερής περιγραφή Foot Cylindrical, Tapered 1.500" Dia (38.10mm) Polypropylene Black Χρώμα Black