Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CDR35BP562BFURAJ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CDR35BP562BFURAJ
Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 5600PF 100V BP 1825
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος CDR35BP562BFURAJ Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 5600PF 100V BP 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5950 pcs Φύλλο δεδομένων CDR Series (MIL-PRF-55681)
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±1% Πάχος (Max) 0.059" (1.50mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας BP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR35 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%) Λεπτομερής περιγραφή 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
χωρητικότητα 5600pF εφαρμογές General Purpose