Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > CDR34BP392BFURAB
CDR34BP392BFURAB
CDR34BP392BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CDR34BP392BFURAB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CDR34BP392BFURAB
Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 3900PF 100V BP 1812
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος CDR34BP392BFURAB Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 3900PF 100V BP 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4958 pcs Φύλλο δεδομένων CDR Series (MIL-PRF-55681)
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±1% Πάχος (Max) 0.059" (1.50mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας BP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%) Λεπτομερής περιγραφή 3900pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 3900pF εφαρμογές General Purpose