Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > CDR33BP182BFURAB
CDR33BP182BFURAB
CDR33BP182BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CDR33BP182BFURAB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CDR33BP182BFURAB
Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 1800PF 100V BP 1210
Product parameter
Αριθμός μέρος CDR33BP182BFURAB Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 1800PF 100V BP 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4334 pcs Φύλλο δεδομένων CDR Series (MIL-PRF-55681)
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±1% Πάχος (Max) 0.049" (1.25mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας BP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%) Λεπτομερής περιγραφή 1800pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 1800pF εφαρμογές General Purpose